Про нас

Мова ефіру – виключно українська, працюємо на частоті 101,1 FM. Ведемо мовлення з 20 грудня 1998 року.

Назва «Ух» – викликає захоплення та посмішку, завжди асоціюється з піднесеними емоціями, і ми цілком і повністю їй відповідаємо!
Ефірне покриття охоплює східну частину Галичини та західне Поділля. Також є онлайн-мовлення в Інтернет.

Завжди можна замовити ексклюзивне вітання та привітання для рідних та близьких у виконанні ведучих прямого ефіру.

З 13.00 до 14.00 щобудня у нас година безкоштовних привітів – можна передати вітання з усього міста, області та усіх куточків планети рідним та близьким а також замовити улюблену композицію.

Зранку тримаємо слухачів-водіїв у курсі ситуації на дорогах: корки, тягнучки затори – розповімо про усе! В ефірі лунає як сучасна українська пісня, так і добрі пісні з нашого дитинства.

Гарні емоції слухачам також дарують зіркові гості. За 21 рік у студії «Ух-радіо» побували сотні знаменитостей. Приїжджаючи до Тернополя з новим концертом артисти приходять до нас, мов до рідних. Часто в прямому ефірі розігруємо квитки на концерти, тому поціновувачам концертів варто бути уважними.

Слухачі «Ух-радіо» завжди знають про місцеві та економічні події, спортивні досягненнях земляків та курйози які відбуваються в світі.
В ефірі лунають тільки позитивні новини.

Рекламний відділ – мотор радіостанції. Індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечується завдяки кваліфікованому персоналу.
Кожен рекламний ролик – це творчий процес , завершуючи який із захопленням хочеться повторювати знову, тому реклама на «Ух-радіо» ефективна та цікава, вона вирізняється та запам’ятовується,
її просто не хочеться перемикати! )